Hande Özbek

UNUTMAYIN ÖNEMLİ OLAN FARKLI OLMAK DEĞİL FARK YARATMAKTIR!

Kimdir?

Hande Özbek

6 Aralık 1983 yılında Antalya’da doğdum. Antalya’nın en tanınmış kolejinde 10 senelik öğretmenlik serüvenimden sonra aktif olarak ilgilendiğim yatırım işini , profesyonel olarak yapma sevdasıyla başlamış olduğum Gayrimenkul Sektöründe; REMAX firmasında ilk eğitimimi alarak yıllar içerisinde lüks konut alanında uzmanlaştım. Şu an Hande Özbek olarak Memleketim olan Antalya’da Lüks ve Değerli konutlar ve projelerin alım-satım süreçlerini en iddialı şekilde yürütmenin keyfini çıkarıyorum.
İletişime Geç

50+
Proje Deneyimi!

Bütçeye ve stile uygun, doğru çözümleri bulmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmaktan zevk alıyoruz.

1000+
Mutlu Yüz!

Mülkünüzün piyasa değerini arttıracak ve daha kârlı satışlar elde etmenizi sağlayacak fikirlerimizi duymadan karar vermeyin!

Neden
Emlak Danışmanı ile çalışmalısınız?

İhtiyaç ve Tercihler

Gayrimenkul sektörü özellikle enflasyon sorununun olduğu ülkelerde her zaman en doğru yatırım araçlarından biri olarak görülür. Gayrimenkul alım satımında enflasyon oranı piyasa tarafından gözetildiği için taşınmazın değer getirisi çoğunlukla enflasyon oranının üzerinde kalır. Elindeki varlıklarının enflasyon karşısında erimesinden çekinen insanlar arsa, arazi, konut vs alımlarıyla kendilerini güvene alırlar.

Dijital Pazarlama ve Portföy Paylaşımı

Proje veya gayrimenkulünüzle ilgili tüm sosyal medya platformlarında, google ve yandex gibi arama motorlarının hem yerel aramada hem de görüntülü reklam ağlarında reklam kampanyaları hazırlanır. Ayrıca emlak portallarına ücret ödemeden ilanınız yayınlanır.

Değerleme Süreci

Gayrimenkul değerleme, bir gayrimenkul için vazgeçilmez bir süreçtir. Bu süreç gayrimenkul için gerekli bilgilerin sağlanması ile başlar. Talebin alınması işleminden sonra ilgili talep bir uzmana yönlendirilir. Uzman taşınmaza ait bütün yasal araştırmaları yapar...